Na co dzień pracujemy w swoich zawodach. Mamy swoje pasje i jesteśmy zakręceni Japonią, kulturą i sztuką, aktywnością fizyczną, sportem, a przede wszystkim Sztukami Walki, które uczą nas ciągłej pracy nad sobą, nad swoim rozwojem w dążeniu do doskonałości.

   Od ponad dwudziestu lat prowadzimy zawodowo SOTO – Dalekowschodnie Centrum Kulturalno-Sportowe, jeden z największych ośrodków tego typu w Polsce. Skupiamy ludzi z pasją, dajemy ludziom motywację głównie poprzez pokazywanie im, że oni sami mogą do czegoś dojść. Muszą tylko mieć cel, podjąć działanie, być wytrwałymi i systematycznymi w dążeniu do niego. W czasie naszej działalności szkoleniowej do poziomu czarnego pasa (czyli stopnia Dan) i wyżej doprowadziliśmy ponad 50 osób.

   Tak więc każdy człowiek może się z nami rozwijać. Musi tylko sam tego głęboko pragnąć, aby nie poddać się przy pierwszych trudnościach. Tego nauczyliśmy się już dawno temu, dzięki zgłębianiu Sztuk Walki, a dziś pomagamy innym w realizacji ich dążeń.

   Skąd zatem nasze zainteresowanie tematyką Zdrowia i Urody, Stylu Życia, Społeczności i Kariery?

   Ćwicząc intensywnie od wielu lat, nasz organizm ulega ciągłym przeciążeniom. Mówi się, że sport i ruch to zdrowie. Tak, to prawda. ale jest potrzeba utrzymywania równowagi. Zarówno nadmiar ruchu, w tym przeciążenia organizmu nie są korzystne, tak samo jak i brak ruchu lub zbyt mało ruchu.

   Ponieważ zaczynały nam dokuczać różnego rodzaju dolegliwości, pomimo tego, że ciągle byliśmy aktywni fizycznie, musieliśmy szukać sposobów na poprawę naszego zdrowia i naszej formy. To bolały nas kolana, kręgosłup, to znów z wiekiem, wolniej organizm się regenerował po wszelkiego rodzaju urazach. Ciągle byliśmy niewyspani. I pewnie byśmy uwierzyli niektórym ekspertom, którzy nam mówili, że to normalne, że w „naszym wieku” to już nic nie da się z tym zrobić. A w ogóle to najlepiej nie ćwiczyć tak intensywnie…(?) Stop, powiedzieliśmy. Przecież musi być jakiś sposób, skoro spotykamy ciągle ludzi, którzy w wieku powyżej 50-ciu lat, a czasem, w wieku 80-kilku lat są ciągle sprawni i cieszą się wyśmienitą formą i bardzo dobrym zdrowiem.

   Szukaliśmy różnych rozwiązań. Otarliśmy się o wiele z nich. Większość działała jedynie doraźnie, niwelując jedynie skutki, a nie usuwając samej przyczyny. I tutaj założyliśmy, że przyczyną naszych problemów ze zdrowiem nie jest nasza aktywność fizyczna i trenowanie Sztuk Walki. Szukaliśmy sposobu, aby móc robić przez cały czas to, co kochamy na prawdę i aby nikt już nam nigdy więcej nie powiedział, że w „naszym wieku” to już się nie da… (!)

   Dlatego właśnie, aby wzajemnie się wspierać w naszych dążeniach, wraz z grupą przyjaciół przyłączyliśmy się do ruchu Generacja Młodych i staliśmy się jego orędownikami. Zapraszamy do naszej społeczności ludzi, dla których wiek to jedynie kartka w kalendarzu, to jedynie liczba. Każdy ma tyle lat na ile się czuje. Sam “pesel”, jako liczba, nie odzwierciedla stanu zdrowia ani samopoczucia. Nie jest ważne ile masz lat dzisiaj. Ważne, że pragniesz być zdrowszy, czuć się i wyglądać młodziej, masz otwarty umysł i chcesz się rozwijać. Zasługujesz na to.

   Pragniemy mieć pewność, że poruszana na stronie tematyka Cię interesuje, więc abyś mógł otrzymać szerszy do niej dostęp wymagamy abyś zaakceptował Regulamin i Politykę Prywatności i najlepiej, założył konto.

   Dodatkowo, jeśli wyrazisz zgodę marketingową i zapiszesz się na Newsletter będziesz informowany o nowościach na stronie oraz uzyskasz możliwość otrzymywania darmowych zaproszeń na spotkania, wykłady, szkolenia, warsztaty związane z poruszaną na stronie tematyką. W każdej chwili będziesz mógł zrezygnować, więc niczym nie ryzykujesz. A możesz wiele zyskać. 

   Z rozwiązań, które w szczególności nam pomogły, korzystają już dziś sportowcy i ich trenerzy na całym świecie, w tym coraz szersze grono w Polsce, do której ta technologia dopiero zaczyna docierać. Dzięki zastosowaniu naturalnych metod i środków, wielu sportowców może poszczycić się coraz lepszymi wynikami sportowymi, udokumentowanymi nowymi rekordami Polski w swoich dyscyplinach , a przede wszystkim coraz lepszą wydolnością i wytrzymałością. Organizm potrafi się dużo szybciej zregenerować i na dłuższą metę, są to rozwiązania dużo tańsze niż konwencjonalne metody, powszechnie stosowane. 

   Jeśli jesteś sportowcem, trenerem bądź instruktorem, warto abyś dołączył do Generacji Młodych i otrzymał od nas wsparcie, które zaowocuje jeszcze lepszymi wynikami sportowymi. Sprawdź nasze rozwiązania kontaktując się z nami jako profesjonalista bądź amator. Możemy mieć dla Ciebie dodatkowe możliwości wsparcia.

🙂

Życzymy Tobie dużo dobrego zdrowia, pogody ducha i fantastycznej formy,
Aleksandra i Tomasz Sowińscy
Założyciele SOTO – Dalekowschodniego Centrum Kulturalno-Sportowego w Warszawie

soto.waw.pl

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ:

Czy zapisałeś się już na JTRENING?

Zapisz się teraz, abyś od razu mógł otrzymywać na swojego maila specjalnie przygotowane lekcje prowadzące Cię krok po kroku przez system wsparcia na stronie Generacjamlodych.pl.
W każdej chwili możesz się z niego wypisać. W każdej chwili możesz go uruchomić od nowa. Twoje dane są bezpieczne zgodnie z Polityką Prywatności.